Hakkımızda

Geri

1992 yılında ticari hayatına başlayan firmamız. 2003 yılından İtibaren, çakmakçı ticaret adı altında, toptan çakmak satışı yapmaktadır. İlk yıllarda Eskişehİr, Bİlecik, Kütahya, Afyon, Bursa, İsparta ve Burdur illerinde köklenen işletmemiz daha sonrasında sahada edindiği güven ve müşteri talepleriyle beraber daha da güçlenmiş şu anda tüm Türkiye ye hitap etmektedir.

Köklü ve büyük ölçekli ticaretin sadece büyük İllerde olmadığını zaman İçerisinde İspatlayan çakmakçı ticaret, siz değerli müşterilerimize Anadolu´dan bir kapı aralamaktadır.

Günümüzde tek tip çakmak kullanımının gerilerde kaldığı, kalite ve çeşitliliğin öne çıktığı yadsınamaz bir gerçektir. Çakmakçı Ticaret müşterilerinin bu İsteklerine cevap vermek İçin çalışmalarına yenilikçi anlayış ve rekabetçi fiyat politikası´yla. yoğun bir biçimde devam etmekte. Özellikle, bir zamanlar yüksek fiyatlandırma sebebiyle hemen herkesin temin edemediği metal çakmak ürünlerinin, sahada yayılarak raflara girmesinde sektörde önemli rol oynayan ´Çakmakçı Ticaret´ teknoloji ve tüm dünyadaki üretici firmaları yakından takip ederek, diğer başanlı çakmak İthalat firmalarının çözüm ortaklığını yapmaktadır. Örneğin, lüx metal çakmaklara 12´Ii.20´Ii ve 25´li paket halinde piyasaya sunulması ve teşhir ettirilmesi, neredeyse plastik çakmak fiyatlarından satılması fikri bakımından, firmamız ilklerdendir.

Çakmakçı ticaret müşterilerine en az 100 çakmak çeşidi sunmaktadır. Bu açıdan, gıda toptancıları, diğer lüx hırdavat İşiyle İştigal eden toptancılar ve yeni girişimcilere, başlı başına farklı bir kazanç unsuru oluşturmuştur. Halen TOMER  marka çakmakların TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ olan çakmakçı ticaret, tedarik ve verimlilik anlamında , yüksek miktar stoklarıyla, taleplerinize anında cevap verebilmektedİr.Pazar liderliğini hedefleyen firmamız, siz değerli İş ortaklarımızın yüksek kazanç .yüzde yüz memnuniyet ve kaliteli hizmet anlayışını misyon edinmiştir...


Çakmakcı Şirket Profilimiz, kurumsal kimliğimiz ve sektördeki yerimiz

Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2019