Areka Nane (Areka Nane ürünümüz, naneli draje olarak kullanılan özellikle ağızdaki sigara kokusunu bastıran çokca tercihe dilen bir ürün olarak öne çıkar)

Geri

Areka Mint Breeze, draje olarak kullanılan, nane aromasıyla ağızdaki sigara kokusunu bastıran, “deniz ve araba tutmalarında”  da çokça tercihe edilen bir üründür.

“One shot “tabir edilen “tek atım” kullanım şekli ve  “rüzgârlı havada nefesinizi midenizde hissetmenize sebep olacak” nane ferahlığı ile vazgeçilmez bir üründür.

İnsanda kutularını biriktirme hissi oluşturan, “tamamını ağzınıza atasınız gelen” lezzetli şekerdir.

Tasarım açısından çok sade ve minimal ürünler ortaya koyan firma; seker kutusunda yiv’i kullanarak "clic-clac tin" adini verdikleri açılıp-kapanma şekli ile aslında tarih boyunca birçok kaba damgasını vuran bu basit yöntemle insanları bastan çıkartmıştır. 

Fransa’dan ithal edilen Areka Mint Breeze,  ağzınızdaki biter bitmez yenisini attığınız, size doyumsuz bir lezzet sunan, boş kutularını bile atmak istemeyeceğiniz bir şekerdir.

 

Areka Mint Breeze, hanımların espirili bir şekilde; “strese, baş ağrısına, açlığa, susuzluğa, bunalıma, depresyona, kalp kırılmasına, fön bozulmasına, tırnak kırılmasına” iyi geldiğini ifade ettiği, nane aromalı bir şekerdir.

 

12’şerli paketler halinde satılan Areka Mint Breeze, bizce ofis demirbaşlarımdan olması gereken, bunun dışında iş görüşmelerinde ve randevularınızda yanınızda bulunması gereken bir şekerdir.


Areka Nane ürünümüz, naneli draje olarak kullanılan özellikle ağızdaki sigara kokusunu bastıran çokca tercihe dilen bir ürün olarak öne çıkar

Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2019