Clipper Pocket Solid (Clp-34)

Geri

İspanyada özel bir tasrım ekibi olan ve her sene modaya göre ürünler hazırlayan çakmak markasıdır Clipper.

Clipper çakmakları üzerinde gaz ayarı bulunmayan, otomatik gaz ayarlı, zorlu koşullarda tek hamlede yanabilen, çeşitli renk, desen ve boyut seçenekleri bulunan bir çakmaktır.

Clipper çakmakları, Benzin ve gazla çalışan plastik gövdeli çakmak ve metal gövdeli çakmaklarda da çeşitlilik oluşturan, tescilli markadır.

Tekrar doldurulabilen, taşı kolayca değiştirilebilen ve performansı oldukça yüksek bir çakmaktır.

Metal kasalı çakmak ve metal kılıflı çakmak olan oldukça şık modelleri özel günlerin vazgeçilmez hediyeleri arasında yerini almaktadır.

Clipper Çakmakları, çakmak olarak, yarı yolda bırakmayan, nesilden nesile miras bırakılabilecek sağlamlıktadır.

Clipper Çakmakları özgün tasarımlı, Clipper Taşlı Çakmak, Clipper Manyetolu Çakmak, Clipper Rezistanslı Çakmak, Clipper Benzinli Metal Gövdeli Çakmak modelleri ve performansı ile bir başyapıttır. 

Clipper Metal  Fluid Flint – Shine&Matt  Assorted, Clipper Metal Flint–Blak Gradient, Clipper Metal Flint-Blue Gradient, Clipper Metal Flint–Matt Black, Clipper Micro Metal Flint–Platted, Clipper Micro Metal Flint–Black, Clipper Micro Metal Flint–Rose Gold gibi metal modelleri mevcuttur.

Clipper çakmak toptan satışlarda Clipper Case, Clipper Brio Pocket,Clipper Clasic Pocket modelleri  sayısız renk, desen ve baskı çeşitleri ile piyasada hak ettiği yeri almaktadır.

Çok çeşit ve renk seçeneği ile Clipper Metal modelleri 12’li, Clipper Case modelleri 30’lu, Clipper Brio Pocket modelleri 50’li ve  Clipper Clasic Pocket modelleri ise 48’li paketler halinde satılmaktadır.


Çakmakcı Ticaret ve Lüks Hırdavat Toptancılığı | 2019